Chata s jedinečným pozemkom nad Čerencom aj na celoročné bývanie

 • chata Vrbové
 • chata nad Čerencom
 • pohľad na chatu od cesty
 • predná terasa
 • zadná terasa
 • ohnisko
 • obývacia izba
 • obývacia izba
 • spálňa
 • kuchynský kút

Chata na predaj v obci Vrbové v okrese Piešťany

Ponúkame na predaj 2-podlažnú udržiavanú murovanú chatu postavenú na jedinečnom pozemku v rámci chatovej oblasti nad vodnou nádržou Čerenec vo Vrbovom, kolaudovanú v roku 1980.

Oficiálna výmera pozemku (na LV) je 454 m². Jedná sa však o krajný pozemok, ktorý má len jedného suseda (zo severozápadu), pričom na juhovýchodnej strane sa stavať nedá, a tak sa reálne užíva väčší pozemok. Poloha pozemku zároveň poskytuje dostatok súkromia a slnečnej energie po celý deň.

Dispozičné riešenie chaty:
Podzemné podlažie: spoločenská miestnosť s krbom (20 m²) a sklad (1 m²). Nadzemné podlažie: chodba (5 m²), obývacia miestnosť s výstupom na prednú terasu (18 m²), kuchynka (4 m²), spálňa (9 m²), kúpeľňa umývadlom, vaňou a toaletou (4 m²) a dve terasy, pričom predná je krytá. Podlažia sú navzájom prepojené schodiskom (9 m²) v centrálnej časti.
Celková podlahová plocha chaty bez terás je 70 m².

Súčasťou chaty je murovanú prístavba na záhradné náradie a s vodovodnou prípojkou na polievanie záhrady a drevená prístavba využívaná ako sklad na drevo a krbové príslušenstvo (rozmery cca 3 x 4 m).

V záhrade je murovaný krb so sedením na grilovanie s privedenou elektrinou - zásuvkou na 220V.

Stavebné riešenie, vybavenie a prípojky:
Chata má vodovodnú prípojku, elektrinu 220V a 400V a vlastnú žumpu 8 m3.
Základy a spoločenská miestnosť v suteréne sú z liateho železobetónu, obvodové múry sú zo SIPOREXu (biele kvádre) hrúbky 30 cm bez zateplenia - dobrá zvuková a tepelná izolácia. Deka medzi suterénom a nadzemným podlažím je z liateho monolitického železobetónu. Strecha je plochá krokvová z drevených hranolov + miestami zosilnená oceľovými "I" profilmi. Izolácia strechy perlitobetónom a 4 vrstvami - jedna IPA - bitumenová živica, ďalšia Foalbit - bitumenová fólia z hliníkovou fóliou, ďalšie dve asfaltový koberec so skleným vláknom. Vchodové dvere zabezpečené mrežou na dva zámky. Na všetkých oknách okenica resp. drevené žalúzie "Esslinger".
Kúrenie v hornej časti je kachľami, v suteréne sú kachle + otvorený krb. Kuchyňa s dvojplatničkou, MW rúrou, chladničkou, drezom so studenou aj teplou vodou. Kúpeľňa spolu so splachovacím WC, el. bojlerom na ohrev teplej vody, umývadlom a vaňou so sprchou.

Prostredie je ako stvorené na oddych i aktívny relax. Priehrada Čerenec ponúka možnosti člnkovania a rybolovu. Okolie je vhodné na cyklotúry i turistiku. Bezproblémový príjazd k pozemku po obecnej asfaltovej komunikácii (aj v zime udržiavanej).

Architektonicko – stavebné riešenie chaty, jej poloha aj stav pri minimálnych úpravách umožňujú aj celoročné trvalé bývanie.

Či už sa rozhodne pre chatárčenie, alebo trvalé bývanie, neváhajte, nebude dlho v ponuke.

Podrobné informácie

1
3
52 m²
100 m²
454 m²
70 m²
osobné
pôvodný
aktívne
verejný vodovod
230/400V
žumpa
vaňa
vlastné - pevné palivo
vlastné vyhradené
tehla
zariadený
po rekonštrukcii
mierny svah
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Rekreačná, Vrbové, Piešťany, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Marcela Bartovicová, RSc.

Marcela Bartovicová, RSc.

maklér, konateľ

hovorím po slovenskymluvim česky

0918612983

bartovicova@abcontact.sk Maklér má 75 ponúk
 • Druh Chata
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt 0918612983

Pre viac informácií kontaktujte

Marcela Bartovicová, RSc.

Marcela Bartovicová, RSc.

maklér, konateľ

hovorím po slovenskymluvim česky

0918612983

bartovicova@abcontact.sk Maklér má 75 ponúk