Rezidencie Tematínska - výstavba bytov

 • vizuál celého areálu Rezidencia Tematínska.jpg
 • Rezidencia Tematínska
 • Váš nový dom
 • Domy Piešťany
 • Byty Piešťany

Výstavba bytov na predaj v okrese Piešťany

Podrobné informácie

neuvedené
aktívne
tehla

Poloha nehnuteľnosti na mape

Tematínska, Piešťany, Slovensko

Pár krokov s rodinou do prírody, ešte menej na rýchly nákup, alebo len o trochu viac do centra na kávičku s priateľmi. Je to na Vás...
Areál Rezidencie Tematínska sa nachádza medzi ulicou Tematínska a Nábrežím Ivana Krasku v severnej časti mesta Piešťany. Lokalita je popri Biskupickom kanáli dostupná pešou chôdzou približne 18 minút z centra mesta z Mestského parku a cyklistická trasa, vedúca tiež popri kanáli, ju prepája s celou mestskou infraštruktúrou. K aktívnemu pohybu Vás zláka blízky futbalový štadión, tenisové kurty alebo bežecká či cyklistická trasa na hrádzi popri kanáli a ak ste milovníkom koní, blízko je i jazdecký areál. Reštaurácie, medicínske služby, športoviská, nákupné centrá, školy pre Vaše deti tu máte “na dosah ruky”. Bezproblémová je i dopravná či MHD obslužnosť. Napojenie na diaľnicu D1 je do 5 minút. Okolitá zástavba je v prevažnej miere tvorená rodinnými domami s kulisou záhradnej zelene. Celá táto lokalita a najmä samotný pozemok, sú charakteristické krásnou vzrastlou zeleňou a túto atmosféru sa snažíme zachovať, vhodne doplniť a vytvoriť tak obytnú zónu v zelenom prostredí. Privátny uzavretý areál Vám umožní bezstarostne využívať spoločné zelené aj spevnené plochy na nerušený a bezpečný rodinný život alebo seniorské posedenie na lavičke.

Rezidencie Tematínska je výnimočný projekt s kvalitným a pritom cenovo dostupným bývaním v privátnom obytnom areály s vlastným parkom, detským ihriskom či bezproblémovým parkovaním. Spája 25 bytov, 12 rodinných domov i 7 samostatných stavebných pozemkov v jednej z najlukratívnejších tichých častí Piešťan medzi ulicami Temetínska a Nábrežím Ivana Krasku.
Poskytne Vám najkvalitnejšiu možnú formu moderného mestského bývania prepojenú s pokojným charakterom tejto lokality, krásnou zeleňou, priestorom pre aktívny život i výbornou dostupnosťou kompletnej občianskej vybavenosti.

Kompletné informácie o projekte na www.rezidencietematinska.sk. Na tejto stránke aj priebežne aktualizujeme stav predaja (voľné, rezervované, predané).

Náš team vám poradí a pomôže nájsť tú najvýhodnejšiu možnosť financovania.
Rezidencie Tematínská môže okrem miesta pre váš nový domov, byť aj perfektnou investíciou do budúcnosti. Zistite ako vyťažiť z kúpy maximum, vypočítajte si splátku už dnes. Nie je teda dôvod váhať a môžete si hneď vybrať svoj nový byt.

AKO PREBIEHA PREDAJ ?

1. Rezervačná zmluva
Podpíšeme spolu zmluvu o rezervácii. Zároveň uhradíte rezervačný poplatok vo výške 1 800 € za byt a 2 900 € za rodinný dom alebo pozemok. Táto suma sa započíta do celkovej kúpnej ceny. Následne je záväzne zvolený splátkový kalendár.

2. Zmluva o budúcej zmluve
Podpis zmluvy o budúcej zmluve, ktorá bude obsahovať zvolený splátkový kalendár.

3. Zmluva o prevode vlastníctva
Po získaní kolaudačného rozhodnutia zašleme výzvu na do úhradu splátok kúpnej ceny podľa dohodnutého splátkového kalendára – podpíšeme kúpnu zmluvu následne, vloženie zmlúv do katastra nehnuteľností (prevod vlastníckeho práva na kupujúceho).

Zoznam voľných objektov

Pre viac informácií kontaktujte

Marcela Bartovicová, RSc.

Marcela Bartovicová, RSc.

maklér, konateľ

hovorím po slovenskymluvim česky

0918612983

bartovicova@abcontact.sk Maklér má 136 ponúk
 • Druh Výstavba bytov - novostavba
 • Typ predaj
 • Začiatok výstavby apríl 2017
 • Ukončenie výstavby marec 2018
 • Stav projektu realizuje sa
 • Počet 43
 • Výmera 29 - 230 m²
 • Kontakt 0918612983

Pre viac informácií kontaktujte

Marcela Bartovicová, RSc.

Marcela Bartovicová, RSc.

maklér, konateľ

hovorím po slovenskymluvim česky

0918612983

bartovicova@abcontact.sk Maklér má 136 ponúk