Rodinný dom (JOY 8) s terasou a záhradou na Tematínskej ulici

  • JOY 8
  • JOY pred domami.jpg
  • JOY krajné
  • náhľad lokality
  • JOY 8 .jpg
  • JOY 8 výmera miestností.jpg

Rodinný dom na predaj v okrese Piešťany

Moderne priestorovo riešený 5-izbový rodinný dom (JOY 8) je charakterizovaný výborným pomerom ceny a podlahovej plochy. Ide o krajný rodinný dom vrámci radovej výstavby 8 domov, pričom krajné domy sú charakterizované väčšími pozemkami.

Prízemie je možné riešiť i vo variante spojenej kuchyne s obývačkou alebo väčšej obývacej miestnosti v zadnej časti domu so vstupom na terasu a záhradu a komfortnej kuchyne s jedálňou smerovanej do ulice Tematínska. Vstup do domu je riešený z bočnej strany domu, čo je veľkou výhodou z pohľadu vnútornej dispozície ako i zázemia hlavného vstupu. Na poschodí sa nachádzajú tri priestranné izby, šatník a dve kúpeľne.

Vďaka vysokokvalitným a moderným materiálom a charakteru nízko - energetického bývania sú predpokladané mesačné náklady na energie minimálne. Novostavby sú budované z kvalitných materiálov a v porovnaní s konkurenciou vynikajú vysokým štandardom v základnej cene, ktorý pozostáva zo zabudovaných podomietkových modulov pre WC, nadštandardnou sanitou, značkovými obkladmi, dlažbami, kvalitnými plávajúcimi podlahami nemeckého výrobcu a podlahovým vykurovaním celého domu. K domu patria tri parkovacie státia umiestnené na vydlaždenej ploche pred domom.

Orientácia domu je východ/juh/západ. Nachádzame sa v pokojnejšej časti Piešťan, neďaleko prírody, 1,8 km od centra, neďaleko nábrežia, ktoré je priamo napojené do centra a následne až po našu obľúbenú časť športového vyžitia Lodenica.

V prípade záujmu a včasného riešenia dispozície, sme pripravený upraviť v tejto chvíli dispozíciu domu na 4 alebo 5 izbový. V neskoršom období už táto možnosť nebude možná, preto neváhajte a informujte sa ešte počas výstavby.

Kompletné informácie o dome a projekte nájdete na www.rezidencietematinska.sk

Video

Podrobné informácie

neuvedené
1
5
99.1 m²
162.37 m²
318.4 m²
137.89 m²
firemné
aktívne
verejný vodovod
230V
vlastné - plyn
10.20 m²
14.28 m²
vlastné vyhradené
tehla
plastové
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Tematínska, Piešťany, Slovensko

Pre viac informácií kontaktujte

Marcela Bartovicová, RSc.

Marcela Bartovicová, RSc.

maklér, konateľ

hovorím po slovenskymluvim česky

0918612983

bartovicova@abcontact.sk Maklér má 136 ponúk
  • Druh Rodinný dom - novostavba
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo firemné
  • Kontakt 0918612983

Pre viac informácií kontaktujte

Marcela Bartovicová, RSc.

Marcela Bartovicová, RSc.

maklér, konateľ

hovorím po slovenskymluvim česky

0918612983

bartovicova@abcontact.sk Maklér má 136 ponúk