TUZEX Business centrum - obchodné a kancelárske priestory na prenájom

exkluzívne
typ ponukyKancelárie Od rozloha12 - 155 m² lokalitaA. Hlinku, Piešťany

Podrobné informácie

1
1
osobné
po rekonštrukcii
aktívne
lokálny poskytovateľ
Zobraziť všetky

Zoznam voľných objektov (Kancelárie)

Číslo Miestností Celková plocha Poschodie Balkón/Terasa Cena
T-2.02 1 30 m² 1 nie 240,- €/mes.
T-2.09+2.11 2 73 m² 1 áno 500,- €/mes.
T-2.09+2.11 1 36.5 m² 1 áno 270,- €/mes.
T-2.09+2.11 1 36.5 m² 1 áno 270,- €/mes.
T-2.25-2.26 1 38.5 m² 1 áno 280,- €/mes.

Zoznam voľných objektov (Obchodné priestory)

Číslo Miestností Celková plocha Poschodie Terasa Cena
T-P1 106.8 m² 0 nie 800,- €/mes.

Popis projektu

TUZEX business centrum sa nachádza v atraktívnej lokalite na sídlisku Prednádražie v Piešťanoch, v tesnej blízkosti vlakovej a autobusovej stanice. Ponúka výbornú dostupnosť pre pracovníkov firiem, ako aj klientov. Veľkým bonusom pre všetkých nájomcov a ich klientov, je bezproblémové parkovanie na parkovisku priamo pri budove.

Popis lokality

Dvojpodlažná budova, s jedným centrálnym schodiskom, bola postavená v roku 1992 ako obchodný dom TUZEX. Po zrušení tejto známej siete obchodov sa prízemie využívalo najmä na obchodné účely a poschodie na kancelárske účely. V roku 2018 prešla budova a jej okolie zásadnou premenou, výsledkom je zmodernizovaná budova, ktoré ponúka svojim nájomcom a ich klientom príjemné pracovné a obchodné...

Čítať ďalej

Štandard

Kancelárie aj spoločné priestory a zariadenia budovy prešli v posledných mesiacoch zásadnou rekonštrukciou a modernizáciou. K väčšine kancelárii patrí aj priestranná loggia. Všetky kancelárie na poschodí budovy majú spoločné sociálne zariadenia. Budova má vlastné ústredné kúrenie s nízkymi mesačnými nákladmi na energie. Priamo pri budove je k dispozícii viac ako 30 bezplatných parkovacích...

Čítať ďalej

Financovanie

Pri každom novom nájme požadujeme 2 mesačnú finančnú zábezpeku. Nájomné sa platí mesačne vopred. Energie (kúrenie, voda, spol. elektrika) sa vyúčtovávajú 1x ročne, vždy v marci.

Neváhajte nás kontaktovať

Chcem si rezervovať obhliadku

Ďalšie zaujímavé ponuky
kancelárií v Piešťanoch na prenájom

+Energie +DPH
kancelárske priestory s možnosťou súkromného parkovania
typ ponuky Kancelárie
rozloha 17.6m²
lokalita Bratislavská, Piešťany
Ukáž viac
+Energie +DPH
kancelárske priestory s možnosťou súkromného parkovania
typ ponuky Kancelárie
rozloha 18.5m²
lokalita Bratislavská, Piešťany
Ukáž viac
+Energie +DPH
TUZEX - klimatizovaná kancelária pri stanici
typ ponuky Kancelárie
rozloha 30m²
lokalita A. Hlinku, Piešťany
Ukáž viac
+Energie +DPH
TUZEX - kancelária s loggiou 36,5 m² + 7,3 m²
typ ponuky Kancelárie
rozloha 36.5m²
lokalita A. Hlinku, Piešťany
Ukáž viac
+Energie +DPH
TUZEX - kancelária s loggiou
typ ponuky Kancelárie
rozloha 36.5m²
lokalita A. Hlinku, Piešťany
Ukáž viac

Poslať ponuku na e-mail

Dohodnúť obhliadku


Čas obhliadky

1. termín

2. termín

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.